Бразилія Відпочинок на Узбережжя

Колумбія vs Бразилія, для життя і відпочинку з дітьми

 
Економіка  
За ékonomičeskomu розвиток operežaet Бразилії в Колумбію, щоб забити важкої промисловості, високих технологій і aviastroeniâ.У Колумбії розвинена текстильна промисловість, а також вона займає перші місця в світі з експорту кави і квітів.

У Бразилії також помітно більше урбанізованих і добре розвинених міст, багато з яких знаходяться на узбережжі океану.У Колумбії урбанізованих міст значно менше.  

Мова  
Португальська мова мені здається складніше іспанського за вимовою, проте я трохи знаючи іспанська розумію майже все написане на обох цих мовах і зараз можу дивитися мультфільми на іспанському без субтитрів, португальська дається складніше, ще й тому, що він так схожий на іспанський.

У Колумбії, по крайней мере в Боготі і Медельїні, населення більш однорідне латинське, в Бразилії на півдні воно переважно європейсько-слов'янсько-аргентинське, а на півночі більш негритянське.В обох країнах расизму майже немає, однак, в Колумбії майже вся еліта - нащадки іспанських конкістадорів, мало змішується з корінним індіанським населенням.І там і там прийнято бути доброзичливими і ввічливими, однак колумбійська ввічливість і звернення більш м'яке, в Бразилії поки не знаю від чого, але молоді жінки спілкуються з тобою і між собою трохи різко і з викликом, чоловіки навпаки розмовляють тихо і спокійно.Бразильці більш відкриті для спілкування з іноземцями, ще в них є щось, що робить їх більш схожими на росіян, незрозуміло тільки наскільки це добре чи погано.За перший місяць життя в Ріо, ми завели знайомств серед місцевих більше, ніж за півтора року в Колумбії, можливо тому на інтернет форумі росіян в Бразилії менше і вони менш дружні, ніж на такому ж форумі росіян в Боготі.

 
В обох цих країнах дуже добре ставляться до дітей, з маленькими дітьми, майже скрізь "пріорідад" - всі за спеціальною черги, в Колумбії і Бразилії прийнято мати нянь, домробітниць, проте в Колумбії їхні послуги коштують помітно дешевше, ніж в Ріо - можливо це специфіка туристичного міста.Також в обох цих країнах з дітьми є, чим зайнятися, майже у всіх торгових центрах і ресторанах для дітей передбачена анімація, всюди багато парків та дитячих майданчиків -

 

 
Робота  
Знайти постійну роботу в Колумбії не легше, ніж у Бразилії, за інших рівних перевагу віддадуть місцевим кандидату, однак в обох країнах користуються попитом іноземні викладачі мов, музики, балету, фотографи, кухарі тощо.д.

 

Житло  
Орендувати житло в хорошому районі Боготи або Медельіна коштує приблизно стільки ж, як і в середніх по величині містах Бразилії в тому ж Флоріанополісі і Куритибі.В Сан-Пауло і Ріо, особливо у високий сезон в Ріо, який з листопада по березень - ціни на знімання житла можуть зашкалювати.

 

В Бразилії, особливо в хороших районах Ріо, дуже поширені компаунди з великими комунальними територіями - басейнами, спорт залами, майданчиками для дітей, будинки 10-20 поверхові, самі квартири, як правило менше і менш цікаві всередині, ніж боготінскіе .

Возможно, вам понравится
Туризм в Бразилії, .sandal-travel.ru
Туризм в Бразилії, www.sandal-travel.ru
Відпочинок і туризм - Бразилія, Ріо де
Відпочинок і туризм - Бразилія, Ріо де

Губернатор Магаданської області В.Печений: "необгрунтоване зростання цін на продукти в регіоні не спостерігається" & NBSP; & mdash; & NBSP; Інтерфакс Росія
Уже укладаються договори з постачальниками з Бразилії, вивчається питання про закупівлю м'яса в Китаї.Вважаю, що .. мазуту селища арманского узбережжя забезпечені на 40 днів.Але завезення палива .. Вони були розміщені в дитячих центрах відпочинку "Північний Артек" і "Сніжний".

Похожие страницы