Бразилія Пам'ятки Фото та Опис

Водоспад Ігуасу

Водопад Игуасу Фото: Ігуасу  

Ігуасу річки розташований на odnoimennoj в Південній Америці, на кордоні Аргентини і Бразилії.Назва Ігуасу з індіанського означає «велика вода». Легенда свідчить про те, що коли бог захотів одружитися на прекрасній аборигенці на ім'я Найпу, вона воліла втекти з іншим на каное.Бог розгнівався, розділив ріку і створив водоспади, прирікаючи втекли на вічне падіння.

 

Водоспад Ігуасу заслужено називають одним з 7 чудес світу, так як він самий широкий і потужний водоспад на Землі (ширина сягає 2700 метрів).Параметри Ігуасу в джерелах вказуються по - різному: висота каскадів становить від 72 до 86 метрів.Сведенья разняться і щодо ширини і витрати води, деякі джерела говорять про 3 км, інші наполягають на 4 км.Витрата води вказується 10-14 тис. Кубометрів на секунду.

 

Ігуасу складається з системи 275 двоступеневих каскадів.Висота кожного досягає 85 метрів. Інформація про головні каскадах так же різнитися: за одними даними їх 28, за іншими - 18-21.По одному з головних каскадів, розташованому на чолі дуги проходить кордон між Аргентиною і Бразилією.

 

Іспанський конкістадор дон Альваро Нуньєс Касесе де Бака був першим європейцем побачив водоспад.Він рухався із загоном в західному напрямку і після того як перетнув Бразильське нагір'я, вийшов до водоспаду.Його ім'я було увічнено на кам'яній плиті поруч з каскадом Арайагарай.Іспанський конкістадор був дуже релігійний, побачивши таке грандіозне явище природи, він назвав його Сальто-де-Санта-Марія (Стрибок Святої Марії).Але назва не прижилася.

 

Іспанська двір не зацікавився доповіддю Де Бака про водоспаді, і Ігуасу був забув на кілька століть.Перша карта цієї місцевості була намальована тільки наприкінці 19 століття.

 

Зараз Ігуасу - одна з найвідоміших пам'яток Бразилії. Для туристів приїжджають сюди з усього світу прокладені містки загальною довжиною в 2 км.Вони з'єднують острова, які виступають з вируючої води біля самої прірви.Одна з таких доріг веде прямо до центру потоку, але це небезпечне подорож.Повітряна ударна хвиля здатна підкидати навіть приближающие дуже близько до водоспаду літаки.


Выбирайте ручную оснастку для штампов на сайте http://olavtex.ua это все штампы.
Похожие страницы