Бразилія Сезон Відпочинку

Сезон дощів у Бразилії

Найбільша держава в Південній Америці - Бразилія. Велика частина країни знаходиться в тропічному поясі, і лише південна околиця Бразилії розташована в субтропічному.Клімат типовий для тропічних країн з високими середньорічними температурами, великою кількістю опадів і підвищеною вологістю.

 

На території всієї країни, за винятком Північно-Східних районів, випадає значна кількість опадів, яка, як правило, перевищує 1000 мм рік.Особливо рясні дощі йдуть в Східних та Центральних районах Бразилії, річна норма опадів нерідко становить понад 2000 мм.Однак у внутрішніх регіонах Північного Сходу, а також на кордоні штату Мінас Жерайс через невеликої кількості опадів, менш 1000 мм, трапляються посушливі періоди.

  когда лучше ехать в бразилию  

Сезон дощів в Бразилії зазвичай триває з жовтня по квітень, при цьому середньорічна температура становить +23 ° C.Для всієї країни характерна висока вологість повітря. У містах Сан-Пауло, Ріо-де-Жанейро і Бразиліа в сезон дощів вологість нерідко досягає 80%.
Але, незважаючи на затяжний сезон дощів, Бразилія залишається країною з багатим туристичним потенціалом.Тому коли краще їхати в Бразилію відпочивати, кожен турист вирішує для себе сам.

 

Любителям активного відпочинку сезон з листопада по квітень додасть додаткових емоцій, адже саме під час проливних дощів, водоспади розкривають себе.Шанувальникам пляжного відпочинку краще вибрати період з травня по серпень, коли опадів випадає мало і середньодобова температура в центральній частині Бразилії становить 27 ° С.

Похожие страницы