Курорти Бразилії Відгуки курортах Бразилії

Бразильский пивной фестиваль

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди курортів в Бразилії

 

бразильський фестиваль пива: барвисті фотографії та відео, докладний опис і відгуки про святкову бразильського пивного фестивалю в 2014 році.

 

Бразильський пивний фестиваль - найграндіозніше захід такого роду за межами європейського континенту.Штат Санта-Катерина приймає під час фестивалю майже 2 млн туристів.Традиційна розвага - пивний марафон, під час якого учасники змагання біжать півтора кілометра, випиваючи кожні 300 метрів по великій гуртку пива.

 

Поглинання бурштинового напою супроводжується обов'язковим «Prosit!», Спільним розгойдуванням і традиційним Тевтонським ревом і риком.Святкують Oktoberfest саме в цьому штаті не випадково - завдяки великому числу вихідців з Рейна, Ізару і Ельби він давно іменується «бразильської Німеччиною».

 

Після пари-трійки кухлів ентузіасти влаштовують забіг на півтори тисячі метрів.Не подумайте, що на час. Головне у заході - не швидкість, а участь.Спортсмени повинні через кожні 300 метрів випивати по повній кухлю пива.

 

По місту роз'їжджають розмальовані цистерни, з яких продається місцеве пиво - до слова сказати, не гірше німецького.А щоб було, з чого пити, на кожному розі торгують кружками, німецькими по виду, бразильськими за походженням і різноманітними за формою і розміром.

Октоберфест по-бразильськи
Похожие страницы