Бразилія Курорти Відгуки

Відпочинок в Бразилії, кращі ціни на тури до Бразилії

Экзотический отдых !  

Про країні

 

Бразилія є неймовірно колоритною країною.Ультрасучасні будівлі поєднуються з численними колоніальними будівлями, жебраки квартали з розкішними пляжами і водоспадами, галасливі торгові вулиці і ринки з невеликими тихими церквами та ратушами.З усього світу сюди з'їжджаються любителі колоніальної архітектури, чудовою живописної природи, спокійного пляжного відпочинку, бурхливого нічного життя і просто подорожей.Всі знаходять в Бразилії заняття на свій смак. Країна чарує своїми неповторними красотами, життєрадісністю і чуйністю своїх жителів, затятих прихильників футболу, атмосферою галасливій, вічно триваючої життя.

 

Достаток тропічних фруктів, автентична атмосфера міст і дивовижні страви місцевої кухні - що ще потрібно любителям екзотики? Найцікавіші і незвичайні тури до Бразилії з особливих цінами!

 

Персональний підбір туру у надійних туроператорів!

 

Тури до Бразилії

<Таблиця кордон = "0" cellpadding = "0" CELLSPACING = "0">      

Aeroporto Othon Travel 2 *

 

Місто вильоту - Москва, виліт -, ночей - 7, харчування - RO (без харчування), розміщення - 2-є дорослих, номер - Стандартний.

     

Ріо Presidente Hotel Ріо-де-Жанейро 3 *

 

Місто вильоту - Москва, виліт - ночей - 7, харчування - RO (без харчування), розміщення - і 2-дорослих, номер - Classic Room.

     

Прем'єр Copacabana Hotel 4 *

         

163244 руб

     

167502 руб

     

174331 руб

         

Для деяких авіакомпаній в ціну не включений паливний збір

             

Площа

 

Територія Бразилії займає 8514877.00 км ².

 

Населення

 

в Бразилії проживає 192 572 039 чоловік.

 

Мова

 

Офіційною мовою є португальська.Населення говорить також іспанською, французькою, німецькою та італійською мовами.

 

Державний лад

 

По державному ладу Бразилія - ​​федеративна республіка, розділена на 26 штатів і Федеральний округ.Законодавча влада належить Національному конгресу, що складається з двох палат: Федерального сенату і Палати депутатів.Виконавчу владу здійснює Президент Бразилії.


автовыкуп киев
Похожие страницы