Курорти Бразилії Фото

Кращі курорти Бразилії

Лучшие курорты Бразилии Бразилія - ​​найбільш затребуване туристичний напрямок, якщо говорити про Південній Америці.Це дійсно по-справжньому дивовижне місце відпочинку зустрічає подорожніх привітністю та гостинністю місцевих жителів.Яскрава міське життя, найвеселіший у всьому світі карнавал, кращі курорти Бразилії і чудова тропічна природа - ось всі складові воістину дивно-незабутніх відпускних канікул.

 

Коста-ду-Сауіпе

 

Це найбільша курортна зона Бразилії.Кордонами Косту-ду-Сауіпе є природні заповідники країни, де можна побачити рідкісні види мангрових дерев, а також екзотичних тварин.

 

Унікальний тандем незайманої дикої природи і чудово розвиненої інфраструктури відпочинку дозволяють курорту запропонувати гостям різноманітні варіанти проведення часу.Мандрівники можуть отримувати задоволення від класичного пляжного відпочинку, або відправитися в захоплюючі еко-прогулянки з ночівлями в наметах, далеко від усіх благ цивілізації.Тихоокеанське узбережжя з кілометрами чистих, покритих білосніжним піском, пляжів робить цей бразильський курорт неймовірно привабливим місцем.

 

Ангра-дус-Рейс

 

Прибережні води Атлантики дивного смарагдового відтінку, в акваторії яких розташувалося 365 живописних острівців, зробили Ангра-дус-Рейс дуже красивим містечком.Це місто, що розташувався на узбережжі океану, просто потопає в буйній зелені тропічних гаїв.Тут панує атмосфера дружелюбності і спокою, що перетворює тутешній відпочинок в абсолютно незабутнє задоволення.

 

При бажанні можна відправитися в захоплюючі екскурсійні прогулянки і познайомитися з місцевими пам'ятками.Таке чудове поєднання чудових пляжів і цікавих пам'яток перетворили це курортне містечко в дійсно прекрасне місце для чудового відпочинку.

 

Бузиос

 

Численні пляжні зони з найчистішим піском і прозорі води блакитних лагун зробили Бузиос воістину шикарним курортом країни.А почалося все з невеликого рибальського поселення, жителями якого були французькі пірати.І донині Бузиос зберіг свій дивовижний провінційний шарм, незважаючи на те, що вже давно став модним містом-курортом.

 

Вируюче, немов лава у жерлі пробудженої вулкана, нічне життя міста вабить сюди численних гостей.Але це не єдине, що курорт може запропонувати мандрівникам.Першокласні готелі з прекрасним обслуговуванням, ресторанчики, де вам запропонують страви місцевої кухні, яскраві сонячні промені і незабутньо чудові затишні бухти - це лише невелика дещиця розвага, які вам подарує Бузиос.

 

Відео

  Пароль Бразилія Інші відео на Бразилію
Купить строительные смеси киев - сухие строительные смеси купить магазин Мегапласт.
Похожие страницы