Скільки Варто Тур до Бразилії

Пляжный отдых в Бразилии Група S RUSSKOGOVORÂŜIM Guido:  
Новинка сезону. Ми хочемо, щоб Ваше подорож була максимально комфортним і приємним за ціною.Для цього ми розробили спеціальні пропозиції: гарантовані заїзди, регулярні екскурсії, невеликі групи, можливість бронювати по 1 людині.

 

ГРУПОВІ з англомовному гідом:  
Для тих, хто добре володіє англійською мовою і бажає відвідати екскурсії за найвигіднішими цінами, ми пропонуємо групові екскурсії з англомовному гідом.

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ:  
Для тих, хто любить індивідуальний сервіс: можливість самостійного вибору часу початку і закінчення екскурсії, різноманітні тематики.Екскурсія може бути тільки з водієм, з англомовному, або з російськомовним гідом.

 

Побувати хоч раз в житті в Бразилії хочуть багато, недарма ж туди щосили рвався і Великий Комбінатор, на кожному кроці повторюючи про те, як він пройдеться по Бразилії в білих штанях.Але його мрія була практично нездійсненна. У наш час це можливо, варто тільки захотіти.Ви можете відправитися туди самостійно, а можете замовити тур в компанії «Джаз» (туроператор).Екскурсійні, групові та індивідуальні тури до Бразилії користуються особливим попитом з листопада по лютий.

 

Бразилия Якщо ж захочете летіти "своїм ходом", то врахуйте, що авіаквиток з Москви до Бразилії і назад вам обійдеться в 45-55 тисяч рублів і летіти доведеться з пересадкою.Час у дорозі - від 17 до 30 годин, все залежить від того, скільки часу піде на транзитну зупинку.

 

Скільки часу ви виділяєте для поїздки?

 

Здійснювати такий тривалий переліт заради одного тижня, напевно, не варто.Значить, дві-три тижні. Саме таку тривалість зазвичай мають практично всі тури в Ріо-де-Жанейро з Москви і Санкт-Петербурга.Для цього терміну перебування в Бразилії російським громадянам віза не потрібна.В принципі, ви можете спокійно залишатися в цій країні без візи 90 днів.

Похожие страницы