Бразилія Відпочинок з України

Бразилія - ​​одна з популярних країн Південної Америки для мандрівників усього світу, в тому числі й українців.І це не дивно. Вона вже кілька років приймає туристів з України, яким подобається бразильський колорит і багата природа.

 

Займаючи територію трохи більше 800 гектар, Бразилія відрізняється чудовими природними ландшафтами.Тури до Бразилії - це цікава подорож в саме велике за площею держава Латинської Америки, яке вирізняється небувалими контрастами.Тут поряд з тропічними лісами Амазонії сусідять плоскогір'я, піщані пляжі і повноводні ріки межують з пустельними плато, дикі джунглі перемежовуються з мегаполісами, що ревуть водоспади контрастують із спокійними океанськими бухтами.

 

Ця країна відома всім мандрівникам як країна футболу, запальної самби, видовищних карнавалів, красивого міста Ріо-де-Жанейро і непрохідних джунглів.Відпочинок в Бразилії насичений розвагами та екскурсійними турами. Найяскравіші з них - карнавали.Вони проходять в різних містах і в різний час. Жителі готуються до них задовго до проведення. Протягом року вигострюються руху латиноамериканських танців, готується святкова і музична програма, шиються маскарадні костюми.Тури на карнавал в Ріо-де-Жанейро краще купувати заздалегідь. Він проходить у другу суботу лютого і є кращим карнавальним святом.В одному його маскарадному ході беруть участь понад 65 тисяч осіб і змагаються 12 танцювальних шкіл самби.Ціни на тури під час карнавалу зростають у рази.

 

Відпочинок в Бразилії - це дегустація місцевої кухні, яка увібрала в себе традиції індіанських аборигенів, тонкощі португальських і французьких кулінарів.У кожному регіоні країни присутні свої особливості, сформовані географічним положенням.Характерне блюдо для всієї Бразилії - це фейжоада. Воно готується з квасолі, борошна маніоки, м'яса різних видів, спецій і подається з капустою, скибочками апельсина, рисом і соусом з перцю.До нього пропонується місцевий алкогольний напій кайпірінья. Ціни на ці кулінарні шедеври по всій країні вельми прийнятні.

 

Бразилія розташована в теплому вологому кліматі. Протягом зимового періоду і аж до травня цей регіон піддається сезонним зливам.Самий пік відвідуваності мандрівників припадає на грудень-березень.Цьому сприяють шкільні канікули і святковий час у Бразилії.Кращий час для відпочинку з авіаперельотом - липень - серпень. Цей сезон найменш переповнений відпочиваючими, і багато готелів в цей час можуть бути вільними.Вартість турів в цей період найдемократичніша.

Похожие страницы