Тонкощі Туризму Бразилія

Амазонія, Бразилія: все про Амазонії від «Тонкощів туризму»

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Бронювання в Амазонії за найвигіднішими цінами  

Амазонія - основні курорти, острови, міста, екскурсії, пам'ятки, музеї, відгуки туристів.

 

Зітхнути всієї грудьми просочений земельно-пряними ароматами повітря - саме за цим в першу чергу приїжджають туристи з усього світла в загадкові ліси Амазонії, що виробляють 50% всього кисню на нашій планеті, в цей дивовижний край, званий «легкими планети» .

 

стан, Голова Бразильської Амазонії - Манаус місто. Туристи приїжджають сюди для роботи фантастичних флори і фауни одного з найбільш zagadočnyh і mističeskih річок в світі - pugaûŝej і zavoraživaûŝej Одночасно амазонки.

 

Самостійні подорожі по Амазонії вкрай не рекомендуються: вони просто небезпечні через велику кількість диких тварин, отруйних рослин і комах.Грунт в багатьох місцях рясно насичений водою або просто заболочений.Подорожувати по сельві можна тільки з провідниками з числа місцевих жителів - вони легко обходять усі невидимі погляду туриста перешкоди і небезпеки.

 

Транспорт Амазонія

Один з найпопулярніших видів транспорту - добре, bessporno, річка, kotoryj зручно для переміщення маршрут Манаус - Белен і Манаус - Порту-Велью, ohvatyvaûŝij найбільш туристичних місць (4-5 днів і ночей в стежки (.Перша з ліній щоденна, друга - два рази на тиждень і досягає Перу і Болівії.

Щоб з комфортом подорожувати, найпростіше принести з собою гамак (в портах вони продаються недорого), але можна шикануть і в каюті, що значно дорожче.

 

Ще один спосіб пересування - туристичні потяги. Ось три популярних маршруту:

 
     
  1. З Курітіби на узбережжі (110 км), через Зелені Гори.
  2.  
  3. На південному Пантанал (220 км)
  4.  
  5. між горами і узбережжям невеликий, але дуже мальовничий держави, Еспіріту-Санту ("Святого Духа").
  6.  
 

Є ще туристичні експреси вихідного дня з Сан-Паулу за трьома напрямками.Відправлення о 8.30, півтори години в дорозі, зворотний виїзд в 16.30, весь шлях коментують екскурсоводи.Квиток коштує 30 реалів на одну людину і по 15 - на його попутників.

 

Клімат

 

Клімат Амазонія Krajne конкретних - на žarkij і дуже волого, Solid ispareniâmi і pyl'coj повітря zatrudnâet подих.Навіть для нетривалих подорожей по штату потрібно тривала акліматизація.

 

Готелі Амазонія

 

Так як Амазонія zanimaet трет всій Бразилії, в містах, безумовно, може знайти вміщають з комфортом.

Похожие страницы