Бразилія Гірськолижний Курорт

Китайські гірськолижні курорти (Ябулі, Хуайбей, Наньшань, Сілін та інші), можливо,

15 альтернатив популярним туристичним місцям Європи:  
1. Лавандові поля Тоскани (Італія) VS Лавандові поля Хочен (Китай)  
Тоскана - край Ренесансу, багатих виноградників і мальовничих лавандових полів.Але мало хто знає, що лаванду вирощують не тільки в сонячній Італії та Франції, але і в Китаї.Округ Хочен (Huocheng Xian) - лавандова столиця Піднебесної. Кращий час для її відвідування - червень, цвіте лаванда і повітря повний її ароматом.
2. Виноробний регіон Бордо (Франція) VS Долина Майпо (Чилі)  
Бордо - батьківщина терпкого винограду «каберне совіньон», його вирощують на цій землі з XVII століття.Але не тільки Бордо славиться винами каберне совіньон. Долина Майпо знаходиться в Центральному виноробному регіоні Чилі, неподалік від Сантьяго.Вина Майпо - насичено фруктові, щільні за смаком і неймовірно ароматні.
3 Пляжі Ніцци (Франція) VS Пляжі Самуї (Tailand)  
Хороші пляжі - одні з кращих на Лазурному березі.Облаштовані і чисті, але в основному галькові. Крім того, в розпал курортного сезону про відокремленому відпочинку в Ніцці доводиться тільки мріяти.На Самуї теж досить багато туристів, у тому числі з Росії, проте там є дикі піщані пляжі, де можна злитися з природою.
4-я серфінгу в Португалії (пеніс, Алгарве) VS серфінгу на Балі  
(Кута, Чанга, Улувату)  
Узбережжя Португалії славиться хвилями, як невеликими, плавними, так і потужними, по кілька метрів у висоту.Тому в містечка Пеніше, Альгарве та інші щороку з'їжджаються тисячі початківців і досвідчених серферів.На Балі теж багато серф-спотів, але проживання та оренда дощок там дешевше.
5. Гірськолижний Церматт (Швейцарія) VS Гірськолижний Ябулі (Китай)  
Швейцарські гірськолижні городки як з картинки. Церматт з його акуратними будиночками і доглянутими трасами - яскраве тому підтвердження.Китайські гірськолижні курорти (Ябулі, Хуайбей, Наньшань, Сілін та інші), можливо, не такі «старанні», адже це рекреаційний напрям розвивається в Піднебесній не так давно, але траси там не менш цікаві, а пейзажі - мальовничі.
6. SPA-курорти Чехії VS Термальні курорти Японії
Похожие страницы