Бразилія Відпочинок Вартість

Новий Рік в Італії

/ / / / / / / / / / / / / /  

Бразилія - ​​Найбільша держава Латинської Америки, сайт zanimaûŝee п'яте місце в світі.Бразилія межує з усіма країнами Південної Америки крім Чилі і Еквадору.На сході, південному сході і північному сході країна омивається Атлантичним океаном.93% території Бразилії знаходяться в південній півкулі і 92% - в межтропіческом поясі.Змінити країну на північ peresekaet лінії еkvatora і йуге найближчому МІСТА Сан-Паулу, тропічного Kozeroga.
Ліси Амазонки, яких називають легенями планети, оскільки вони виробляють до 30% кисню планети, являють собою найбільший заповідник біологічних організмів світу.Точно невідомо, скільки там мешкає видів тварин, але вчені оцінюють цю кількість між 800000 і 5 мільйонами, що становить від 15 до 30% всіх видів, що населяють планету.Тропічний ліс багатий різноманітними видами рослин: приблизно 3000 різних рослин на ділянці в 1 кв.км (2, 6 kv.km).

 

Клімат Спасибо доповнення, Головна Яку частину країни є mežtropičeskom зони з переважанням для низькій висоті, для Бразилії kharakternye: Середні температури, prevyšaûŝie otmetku 20 градусів.У представлені шість кліматичних типів: екваторіальний, тропічний, тропічний високогірний, тропічний атлантичний, напівзасушливий і субтропічний. Карта Бразилии. Посмотреть Пори року в Бразилії розподіляються наступним чином: Весна - з 22 вересня по 21 грудня; Літо - з 22 грудня по 21 березня; Осінь - з 22 березня по 21 червня; Зима - з 22 червня по 21 вересня.

  Державне структура Бразилія - ​​federativnaâ Республіку з президентської системи правління, адміністративний razdelennaâ до 26 štátov і федерального округу.Населення 169, 806, 557 (Липень 1998.) Понад 95% населення країни складають бразильці.Офіційна мова - португальська. Найбільші міста Бразилії: Сан-Пауло, Ріо-де-Жанейро, Белу-Орізонті, Сальвадор.

Релігія Більшість населення - католики, але багато жителів африканського походження сповідають макумба.

 

Валюта Грошовою одиницею в Бразилії є реал (BRL $).Курс обміну: 1, 2 BRL ~ 1 US $. Існують банкноти гідністю в 1, 5, 10, 50, 100 реалів і монети - в 1 реал, 1, 5, 10, 50 сентаво.

Похожие страницы