Відгуки Туристів про відпочинок в Бразилії

Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Ріо-де-Жанейро вже майже 4 століття є справжнім серцем Бразилії, а також загальновизнаною столицею краси, веселощів і туризму всієї Південної Америки.

 

«Бог створив світ за 6 dneй, і sedьmoй на sotvoril Ріо-де-Zhaneйro» - Tak govorяt brazilьcи тому еtom skazochnom МІСТІ, kotorий Район ogromnиmi plяzhami і zhivopisnиmi gornиmi sklonami.Крім цього місцеві жителі так сильно люблять своє місто, що прозвали його «Містом Чудес» («Cidade Maravilhosa»), а себе вважають самими щасливими людьми, оскільки народилися в самому прекрасному місті планети.Втім, ніхто з ними не сперечається, адже багатоликий і доброзичливий Ріо-де-Жанейро є одним з найпривабливіших міст в усьому світі і справжньою перлиною Південної Америки.

<Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" приєднуються = "Центр">   <Тд VALIGN = "зверху"> Белоснежный пляж Рио-Де-Жанейро  
Регіон
   
Ріо-де-Жанейро
       

Кількість населення

   

6136652 (2006)

       

Заснований

   

1565

       

Площа

   

1260 км

       

Щільність населення

   

4781 чол./ Км

       

Валюта

   

Горы рядом с Рио-Де-Жанейро BRL (бразильський реал)

       

Часовий пояс

   

UTC-3 UTC-2 влітку

       

Поштовий код

       

Клімат і погода

 

В Ріо-де-Жанейро погодні умови формує тропічний клімат, для якого характерні спекотне літо і тепла зима.Вологість в місті завжди досить висока, в період з середини листопада по кінець березня в місті стоїть спекотна сонячна погода (30-33 С °), а з квітня по вересень - відносно прохолодна (23 С °) і досить часто йдуть дощі.

 

Приїжджати Ріо-де-Жанейро можна протягом усього року, так як погода тут завжди відмінна.

 

Природа

 

Ріо-де-Жанейро розташовується прямо на узбережжі Атлантичного океану, недалеко від тропіка Козерога.Місто було засноване прямо у бухти Гуанабара, яку вінчає гори Корковадо і Пан-де-Асукар, що стали його справжньою «візитною карткою». Статуя Иисуса Христа в Рио-Де-Жанейро На йуге Ріо-де-Жанейро лежать в Сонячний берег Ipanema, Копакабана і Леблон, на північ - holmи і nebolyshie skalistиe gorи і західної - zhivopisnиe gornиe hrebtи.

 

Окремо варто сказати про те, що природа воістину надзвичайно щедро поставилася до цього південного місту, нагородивши його смарагдовою зеленню тропічних лісів, синявою річок і лагун, а також надзвичайно гарними білосніжними пляжами.

 

Пам'ятки

 

В Ріо-де-Жанейро знаходиться безліч історичних будівель і пам'ятників, а також різноманітних музеїв і галерей, тому для огляду всіх місцевих визначних пам'яток слід відвести не менш трьох днів.

 

Почати огляд міста рекомендується з його найголовніших «візитних карток» - знаменитої статуї Христа-Спасителя, яка височіє на горі Корковадо, і мальовничій гори Пан-де-Асукар.Також дуже популярним місцем є гора «Цукрова голова», на яку можна піднятися як пішки, так і по канатній дорозі.

Похожие страницы