Курорти Бразилії Ціни

Відпочинок в Бразилії

Бразилия | Отдых в Бразилии Бразилія - ​​найбільша за територією і населенням країна Південної Америки.Головні міста Бразилії - Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро, Салвадор і столиця Бразиліа.Туризм - одна з ключових галузей економіки. Туроператор по Бразилії Каліпсо М-Тур пропонує відпочинок на кращих курортах країни за низькими цінами.

 

Ріо-де-Жанейро

 

Відпочинок в Бразилії зазвичай починається з приземлення в аеропорту сучасного Ріо-де-Жанейро, звідки відкриті дороги в інші 26 штатів.В Ріо-де-Жанейро, який знаменитий своїм щорічним карнавалом, працює багато приватних і громадських пляжів, тут можна чудово відпочити.При цьому, загоряючи на пляжі, Ви перебуваєте в 50 метрах від сучасного мегаполісу, з торговими центрами, барами, клубами, готелями і визначними пам'ятками.Головна визначна пам'ятка міста - статуя Христа-Спасителя на горі Корковаду.

 

Пляжний Бузиос

 

Бразилія це не тільки галасливі мегаполіси.На захід Ріо-де-Жанейро на атлантичному узбережжі перебувати курортне місто Бузиос, який пропонує туристам 22 пляжу і широкий вибір готелів, привабливі ціни і місцевий колорит.На південному заході від Ріо-де-Жанейро перебувати найкрасивіший курорт Ангра-дош-Рейш, який оперізують невеликі острови, де люблять відпочивати самі бразильці.Ангра-дош-Рейш користується популярністю у молодят - тут справляють весілля і проводять медові місяць.

 

Екскурсія в Бразилії

 

Відпочинок в Бразилії неможливо уявити без екскурсій.Туроператор Каліпсо М-Тур радить з'їздити до водоспадів Ігуасу - вода падає з висоти 70 м на протязі 3 км.Можна купити квитки і поїхати в Амазонію - туристів приймає портове місто Манаус, розташований на березі Амазонки.Невелика подорож по найбільш повноводною у світі ріці залишить масу вражень.

 

Бразилія радує тропічним кліматом. Грудень, січень і лютий - стабільна погода і температура + 25º +30 º.Березень, квітень, травень і осінні місяці - сезон дощів.


Эскорт за границей работа для девушек в париже от amour russe www.cqmi.fr.
Похожие страницы