Тур до Бразилії на Карнавал


лінія bronirovanie oteley карнавал в Ріо !!!

 

Priobretaya otely в Бразилії, в компанії Холідей М Vи ви замість нима zakazaty biletи Матчу, meditsinskuyu strahovku, transferи, еkskursii і повітря biletи.

 

Карнавал в Ріо-де-Жанейро відомий у всьому світі як "найбільше шоу на Землі", яке обов'язково хоч раз повинен відвідати кожен! Бразильський карнавал - це яскраве, екзотичне, чудове безумство, свято, яке наповнене музикою, танцями, що вражають уяву спектаклями і дивовижними костюмами.У нашій статті про карнавалі в Ріо (тут) Ви знайдете фото карнавалу в Ріо, відео, поради, рекомендації та просто опис цього чудового свята.
У цього карнавалу в Бразилії, день початку грандіозного святкування залежить від Великого Посту, зазвичай дата припадає на лютий - березень.
Це яскраве театралізоване шоу офіційно починається в суботу і триває 5 днів, проте зазвичай карнавал розпочинається раніше і завершується набагато пізніше офіційних термінів.За традицією карнавал в Бразилії вважається відкритим після того, як король карнавалу - добрий товстун Момо, який обирається щорічно з найбільш дебелих жителів Ріо, отримує ключі від міста.На час проведення карнавалу заборонено рух по головних вулицях, щоб не заважати ході учасників свята.

 

Карнавал в Ріо де Жанейро - це приголомшливий своїм розмахом свято привертає увагу туристів з усіх країн світу.Великою перевагою бразильського карнавалу є те, що в ньому можуть взяти участь усі бажаючі.Ріо Карнавал займає велике місце в житті бразильців, багато готуються до нього з самого раннього дитинства.У місцевих магазинах можна знайти маски, карнавальні костюми будь-яких розмірів, навіть на дворічну дитину.
Святковий карнавал приносить чимало прибутки скарбниці міста, тому що бажаючих подивитися або взяти участь в карнавалі з кожним роком все більше.

 

Традиція карнавалів прийшла в країну з Європи, але саме в Бразилії карнавал перетворився на один з найвідоміших свят світу завдяки своїм розмахом, різноманітності фарб, приголомшливому настрою учасників і глядачів.У кожному бразильському місті проходить свій карнавал, але найвідомішим місцем карнавальної ходи, є, звичайно, Ріо-де-Жанейро.Тут, спеціально для проведення карнавалів, навіть побудували самбодром (Sambodromo) - вулицю, по якій...

Похожие страницы