Рекламні Тури до Бразилії

Росія не боїться ні польських трибун, ні бразильців Перший груповий турнір...

Росія не боїться ні польських трибун, ні бразильців  
Перший груповий турнір збірна Росії завершила надвольову перемогою над болгарами, відігравши по ходу матчу дефіцит в два сети.На другому етапі наша команда проведе в Катовіце та Вроцлаві ще чотири зустрічі - проти Фінляндії (10 вересня), Куби (11-го), Німеччини (13-го) і Бразилії (14-го).Цю стадію підопічні Андрія Воронкова почнуть, маючи в своєму активі 8 очок - на одне менше, ніж у бразильців.А зайняти в групі F потрібно хоча б третє місце.  
Крім Бразилії (9 очок), Німеччини (6), Фінляндії (2) і Куби (1) разом з росіянами в групі F також виступлять вже обіграні ними в Гданську / Сопоті болгари (5 очок), канадці (теж 5) і китайці ( 0).На перший погляд, не сама зоряна компанія, якщо порівнювати з октетом Е, що об'єднав Францію, США, Італію, Польщу, Сербію, Іран, Аргентину та Австралію.З іншого боку, втрачати очки нашим все одно не можна - будь-який збій може в одну секунду відкинути команду за межі першої трійки.При цьому підгадується собі суперників по третьому груповому етапу безглуздо: згідно з регламентом, чотири з шести його учасників (все крім переможців груп Е і F) будуть розподілені між двома тріо сліпий жеребкуванням.
Перед виїздом збірної Росії з Гданська до Вроцлава кореспондент «СЕ» обговорив майбутні матчі з одним з тренерів нашої команди, відомим у минулому нападаючим Олександром Клімкіним, який з цього року асистує Воронкову.А почалася розмова, зрозуміло, з теми героїчної перемоги над Болгарією.
- На цьому чемпіонаті світу діє нововведення ФІВБ: в кожному матчі третього сету передує великий, 10-хвилинну перерву.Згодні, що збірній Росії в неділю пауза була вельми доречною? Адже в перших двох партіях перевага болгар виглядало очевидним.
- Так, перерва пішла нам на користь. Але мені особисто це правило все одно не подобається. Розумію, що організатори женуться за високими рейтингами, додатковим рекламним часом.Однак зі спортивної точки зору це не зовсім коректно. Найчастіше команда, що виграла перші два сети, після вимушеного відпочинку дійсно втрачає кураж і настрой.Інша справа, що всі знаходяться в рівних умовах. І регламент ми вже не змінимо.
Похожие страницы