Бразилія Пляжний Відпочинок

Де кращий пляжний відпочинок в Бразилії?

Чому Бузиос називають курортним раєм?

 

Бразилія завдяки популярному фільму відома на всьому пострадянському просторі як країна, де багато-багато диких мавп.Можливо, це так, однак натовпи туристів приваблює зовсім не ця обставина, а то, що це країна приголомшливих пляжів.

 

Берегова лінія простягається на 4578 миль, погода хороша майже цілий рік, тому не дивно, що маленьке місто Бузиос недалеко від Ріо-де-Жанейро став надзвичайно привабливим пляжним курортом. Бузиос знаходиться на півострові двадцяти двох пляжів високого рівня, де в будь-який день тижня можна побачити, як еліта суспільства засмагає в досить жвавих зонах або розслабляється в спокійній атмосфері більш ізольованих ділянок півострова.

 

Спочатку Бузиос був нічим іншим, як крихітної рибальським селом на Атлантичному узбережжі.У 1960 році увага до цього місця привернуло відвідування французької актриси, фатальної жінки Бріджит Бардо, яка вибрала Бузиос як засіб усамітнення.З тих пір Бузиос зробив справжній ривок в прийомі туристів з усього світу.Бузиос і сьогодні продовжує постійно приймати голлівудський бомонд на своїх пляжах і в своїх готелях.

 

Незважаючи на свою нову специфіку, Бузиос все ще пам'ятає про свої рибальських коренях.У його околицях достатня кількість рибальських сіл, їжа і ночівля в яких створюють особливу, неповторну атмосферу чарівності Старого Світу.

 

В Бузиос найкраще жити в pousadas. Рousada - тип готелю з оплатою за нічліг і сніданок (bed & amp; breakfast).Кращі pousadas знаходяться на прибережній смузі красивого затоки або розташовані в центрі міста.

 

В Бузиос великий вибір місць, де можна смачно поїсти. Справжні бразильські ресторани - це те, з чого починалася південноамериканська кухня.В центрі міста, на Рю де Педрас, багато американських, азіатських, французьких і мексиканських ресторанів.У всіляких кафе на узбережжі подають освіжаючі коктейлі та смачну бразильську їжу.Вас не залишать байдужими дари моря, чудовий бульйон з рисом і креветкою.

 

Крім усього іншого, в Бузиос до вашої уваги художні галереї світового класу, клуби, і, звичайно, шопінг.Чудові магазини пропонують останні модні новинки з усього світу.


Commercial Debt Recovery
Похожие страницы