Пам'ятки Бразилії на Англійському

БразилияТериторія Бразилія zanimaet майже половину південно-американського континенту.Її площа складає більше 8, 5 мільйона квадратних кілометрів. На півночі межує з Венесуелою, Суринамом, Гайаною, Гвианой, на півдні - з Аргентиною, Парагваєм і Уругваєм, на заході - з Колумбією, Перу і Болівією.Бразилії належать кілька дрібних островів недалеко від материка.Берегова лінія звивається з півночі на південь і омивається водами Атлантичного океану. БразилияЗначну частину території займає басейн річки Амазонки, а в південних областях - Бразильське плоскогір'я (300-900 метрів над рівнем світового океану), яке перетинають річки і невисокі гірські ланцюги.Окремі гірські вершини досягають 2200-2800 метрів. В басейні річки Амазонки, до якого відноситься майже третину території країни - це переважно рівнинна місцевість, покрита джунглями.Затоплювані заплави Амазонки і її приток, утворюють численні болота.Амазонка (7100 кілометрів), яка вважається найдовшою річкою в світі, судноплавна для великих океанських суден протягом 3700 кілометрів. БразилияІнші значні ріки країни: Токантінс, Мадейра, Ріу-Негру, Тапажос, Парана, Уругвай.

 

Населення країни понад 158 мільйонів чоловік, основна частина якого проживає в межах трьохсот кілометрової смуги вздовж Атлантичного узбережжя.У Бразилії перемішалися всі раси, нащадки переселенців з різних континентів, але, мабуть, найбільший вплив на вигляд сучасного бразильця надали африканці, привезені сюди під час колонізації в якості рабів.Державною мовою є португальська, в ходу англійська, німецька та італійська.Католики становлять 89% населення, представлені й інші релігії.

 

Столиця країни - Ріо-де-Жанейро розташувалася в зручній бухті і є найважливішою культурною, політичним і економічним центром країни.Інші великі міста: Сан-Паулу, Сальвадор, Белу-Орізозонті, Бразиліа та інші, з населенням понад мільйон чоловік.Бразилія - ​​federativnaya республіка, Грошова одиниця - Справжнє.

Похожие страницы