Бразилія Відпочинок в Січні

Відпочинок в Бразилії в січні 2014-2015

     
  • Всі тури
  •  
  • обрані тури
  •  
  • View Hotel
  •  
 

Бразилія - ​​зима подорож влітку

 

Broniruem путівки в 2014 років в заздалегідь

 

Якщо ви vdrug holodnym консерваторії Висока zahočetsâ teplogo laskovogo сонцем і морем, otpravlâjtes 'в сонячному в Бразилії.Ви можете вибрати стандартні тури в країну або ж просто відвідати окремі міста.

 

Ексклюзивність турів визначає і їх чималу ціну. Верхньої межі відпочинок в Бразилії не має. Але якщо ви забронюєте тур заздалегідь, наприклад, на січень 2014 року, можна заощадити пристойну суму.Також стежте за палаючими путівками, їх в цей час відстежити можна на сайті.

 

Літня екзотика в зимовій Бразилії

 

Природа в Бразилії різноманітна і незвичайна.І навіть у січні ви можете захоплюватися чудовими пальмами, а кумедні тропічні тварини не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.

 

А ще цього місяця відзначають свій день народження два головних міста країни.20 січня - столиця Ріо-де-Жанейро, 25-го - Сан-Пауло. У ці дні в містах проходять барвисті театралізовані вистави за участю різних артистів, народні гуляння, а все закінчується грандіозними салютами.

 

Ânvarskie тури в Бразилія - це активний туризм і масового priâtnyh vpečatlenij.

 

бразильський зима

 

Погода взимку, а в січні, зокрема, дуже зручно.Спадає спека, середні денні температури близько + 30, вночі - трохи прохолодніше - плюс 17 градусів.Вода прогрівається до 27 градусів і підходить для купання навіть з маленькими дітьми.


Ключар: ключарски център семинария ключар www.kluchar.com.
Похожие страницы